top of page

Молозиво - перше молочко

Молозиво - це те, що першим з’являється у молочних залозах жінки ще під час вагітності. Його часто порівнюють з ліками чи називають рідким золотом - і це не дивно. Природа дивовижним чином подбала про захист дитини, яка вже поза материнським організмом. І сьогодні ми розповімо вам про властивості цієї чудодійної речовини.

💦Його мало, але воно таке багате!

Кількість молозива на початку вимірюється часто краплями💧, але відповідно до об’єму шлунку новонародженого (5 мл) цього цілком достатньо.

💦Вміст білків в молозиві у тричі більший, вони легкозасвоювані, а води дуже мало, тому молозиво є дуже поживним, і не створює навантаження на ШКТ та нирки маляти.

💦Перше молоко володіє послаблюючими властивостями, що тим самим допомагає швидко вивести меконій, звільняє дитячий організм від надлишку білірубіну та профілактує розвиток жовтяниці.

💦Молозиво - це найпотужніший природний підсилювач імунітету, відомий науці. Його склад сприяє захисту немовлят від інфекцій головним чином за допомогою секреторних антитіл IgA (SIgA), а також за допомогою інших різних біоактивних факторів.

💦Захист від інфекцій добре показаний проти, наприклад, гострої та тривалої діареї, інфекцій дихальних шляхів, отиту, інфекцій сечовивідних шляхів, септицемію новонароджених та некротизуючий ентероколіт. І цей весь захист дитина отримує з маминого молока!

💦Комплекс Human Alpha-lactalbumin Made Lethal to Tumor сells є дуже ефективним проти раку, проте працює він лише в шлунку і лише в умовах середовища, яке виникає під час годування груддю.

💦Компоненти молозива прискорюють розвиток імунної системи новонародженого, підвищуючи його здатність до захисту та знижують ризик виникнення алергії та інших захворювань, пов’язаних з імунною відповіддю.

💦Цитокіни проявляють найбільш вишукані імуномодулюючі властивості, але олігосахариди, гормони та інші компоненти також позитивно впливають на імунітет новонародженого.

💦Складники молозива істотно впливають на мікробну колонізацію слизової немовляти, які готують організм до подальшого легкого засвоєння грудного молока та захисту всього організму в умовах нового середовища існування.

Kommentare


bottom of page